sestdiena, 2015. gada 14. februāris

Valentīna diena / Valentine's dayPirmkārt, sveiciens Valentīndienā! 
Šogad man un manam Valentīnam tā sanākusi tikai rīta cēlienā, jo šodien ir pirmā oficiāla karnevāla diena un mans vīrietis, protams, steidz tajā piedalīties. 
Bez šaubām, es pagatavoju pavisam nelielu pārsteigumu - šoreiz kartiņas izskatā. Izmantoju rozā un sarkanos papīru krājumus un pieturējos pie pavisam klasiskām vērtībām - sirsniņām! Mīļotais bija pārsteigts un kā vienmēr atkārtoja, ka apbrīnojot to, ka man tik daudzas lietas patīk pagatavot pašai, kas ir ļoti netipiski viņa draugu lokā. Jāsaka, šāds kompliments ļoti iedvesmo turpināt darboties. 

Kopīgi devāmies arī nelielā pastaigā caur Māstrihtu. Karnevāls sastopams uz un aiz katra stūra, bet par to vairāk nākamajā ierakstā!
Un protams, kā nu bez rozēm Valentīndienā! 


***
First of all, happy Valentine's day to everyone!
This year Valentine's day for me and my Valentine is very short and only in the morning, because today is also first official day of Carnival, and of course my man rushes to participate.
I have made a small surprise - Valentine's card.
I used pink and red paper and very classy ideas - read hearts!
My friend was really surprised and said that he admires me that I make so many hand made things, which is not typical in his friends circle. I can honestly say, this compliment inspires me for more works in the future.
We also took a small walk through Maastricht. Carnival is around every corner, but more about it in my next blog post.
And of course, you can't escape roses in Valentine's day! 

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru